2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTM238HL05 |
| Çapraz Boyut | 23.8" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 540.24 ((H) × 315.66 ((V) × 13.1 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 14 (Tip) (G'den G'ye) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Destek Rengi | 16.7M 72%NTSC |
| Işık Kaynağı | WLED [13S4P], 40K saat, sürücü yok |
| Ağırlık | 2.55Kg (Max.) |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin |
| Güç kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |