2026-04-08
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTM270DL02-D02 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 601.7 ((W) × 340.7 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 630 ((H) × 368.2 ((V) × 17.1 ((D) mm |
| Tedavi | Parlama (Haze 0%), Yansıma 1.5% (Tip.) |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 12 (Tip) (G'den G'ye) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Destek Rengi | 16.7M 98%sRGB |
| Işık Kaynağı | WLED [16S4P], 30K saat, sürücü yok |
| Ağırlık | 3.40Kg (Max.) |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | LVDS (4 ch, 8 bit), 61 pin |
| Güç kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |