2026-04-03
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LTM270DL07-L01 |
| Diyagonal Boyut | 27.0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 596.736(G)×335.664(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 626.3(G)×362.6(Y)×10.1(D) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici (Bulanıklık %25) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | PLS, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görünüm | Simetri |
| Tepki Süresi | 15 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Ekran Renkleri | 16.7M %72 NTSC |
| Lamba Tipi | WLED, 15K saat, LED Sürücülü |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Panel Ağırlığı | 3.05Kg (Maks.) |
| Uygulama | Masaüstü Monitör |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 kanal, 8-bit), 70 pin Konnektör |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ;Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |