2026-04-16
| Üreticisi | Samsung |
| Model Adı | LTM270DL09 |
| Ekran Boyutu | 27.0 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge (mm) | - |
| Tedavi | - |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 15 (Tip) (G'den G'ye) |
| Yön göster | Simetri |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Destek Rengi | 16.7M % 100 sRGB |
| Işık Kaynağı | WLED, W/O Sürücü |
| Kütle | - |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (4 ch, 8 bit) |
| Voltaj kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |