2026-03-26
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTM270DL11-C01 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 608.6 ((W) × 348.3 ((H) × 16 ((D) mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 15 (Tip) (G'den G'ye) |
| Renkleri Göster | 16.7M %100sRGB |
| Lamba tipi | WLED, 40K saat, Sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 3.10Kg (Max.) |
| Uygulama | Masaüstü Monitörü |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (4 ch, 8 bit), 61 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |