2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTM270HL06 |
| Çapraz Boyut | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | 250 (Tip) (cd/m2) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| İyi görünüm | Simetri |
| Renk Derinliği | 16.7M 72% NTSC |
| Kütle | - |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Kontrast oranı | 1000: 1 (Tip) (TM) |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Yanıt | 14 (Tip) (G'den G'ye) ms |
| Arka ışık | WLED |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |