2026-04-13
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTM270HP02-W |
| Diyagonal Boyut | 27.0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 81PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 597.888(G)×336.312(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar(mm) | 613.03 × 359.51× 13.6 (G×Y×D) |
| İşlem | Parlama Önleyici (Bulanıklık %25) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 3000 : 1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 21 (Tip.)(G'den G'ye) ms |
| İyi Görüş Açısı | Simetri |
| Çalışma Modu | PVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Renk Derinliği | 16.7M %72 NTSC |
| Arka Aydınlatma | WLED, 30K saat, Sürücüsüz |
| Ağırlık | 3.27Kg (Maks.) |
| Kullanım Alanı | Masaüstü Monitör、Oyun |
| Yenileme Hızı | 144Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | LVDS (4 kanal, 8-bit), 61 pin Konnektör |
| Besleme Gerilimi | 12.0V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |