2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTM340YP04 |
| Çapraz Boyut | 34" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 3440 ((RGB) × 1440 109PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 799.8 ((W) × 334.8 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 30001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | - |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | PVA, Normalde Siyah, Akıcı |
| Destek Rengi | 16.7M |
| Işık Kaynağı | QLED |
| Ağırlık | TBD |
| Tasarlanmıştır | Masaüstü Monitörü |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | eDP (4 şerit), 51 düğme |
| Güç kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |