2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTM340YP05 |
| Çapraz Boyut | 34" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 3440 ((RGB) × 1440 109PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 799.8 ((W) × 334.8 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 3000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | TBD ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | PVA, Normalde Siyah, Akıcı |
| Renk Derinliği | 16.7M %100sRGB |
| Arka ışık | WLED, 30K saat, Sürücü yok |
| Kütle | TBD |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü, Oyun |
| Yenilenme Hızı | 144Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | eDPConnector |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |