2026-04-08
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN116AT01-C01 |
| Çapraz Boyut | 11.6" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 135PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 256.125 ((W) × 144 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | - |
| Kontrast oranı | 5001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | - |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| En iyi görüntü | - |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip.) ((Tr+Td) |
| Renkleri Göster | 262K. |
| Lamba tipi | WLED |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Şekil tarzı | - |
| Uygulama | Dizüstü bilgisayar |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 ch, 6 bit) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |