2026-04-14
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN116HL02-H01 |
| Çapraz Boyut | 11.6" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 190PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 256.32 ((W) × 144.18 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 270 ((W) × 158.94 ((H) × 4.7 ((D) mm |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Yön göster | Simetri |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Destek Rengi | 262K % 50 NTSC |
| Şekil Tarzı | İnce (PCBA Eğilmiş, T≤3.0mm) |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Tedavi | Parlama (Karanlık % 0) |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Yanıt Zamanı | 25 (Tip.) ((Tr+Td) |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Işık Kaynağı | WLED, 15K saat, LED Sürücü ile |
| Tasarlanmıştır | dizüstü bilgisayar, iPad ve tablet |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | eDP (2 şeritli) 30 düğme Bağlantı |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |