2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LTN125HL02-302 |
| Diyagonal Boyut | 12.5" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 176PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 276.48(G)×155.52(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar(mm) | 290.5 × 180.9× 2.85 (Y×G×D) |
| İşlem | Parlama Önleyici (Sis %25), Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 600 : 1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 25 (Tip.)(Tr+Tf) ms |
| İyi Görüş | Simetri |
| Çalışma Modu | PLS, Normal Siyah, Transmisif |
| Renk Derinliği | 262K %50 NTSC |
| Arka Aydınlatma | 9S4PWLED, 15K saat, LED Sürücülü |
| Şekil | İnce (PCBA Düz, T≤3.2mm) |
| Kullanım Alanı | Dizüstü Bilgisayar |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | eDP (2 Lane), HBR1 (2.7G/lane), 30 pin Konnektör |
| Voltaj Beslemesi | 3.3V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |