2026-03-18
| Üreticisi | Samsung |
| Model Adı | LTN125HL04-601 |
| Ekran Boyutu | 12.5 inç. |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 176PPI |
| Piksel düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 276.48 ((W) × 155.52 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge (mm) | 288 × 168,64 × 4,8 (H × V × D) |
| Tedavi | Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 7001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 30 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| Yön göster | - |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Destek Rengi | 262K % 50 NTSC |
| Işık Kaynağı | 11S4P WLED, 15K saat, Sürücü yok. |
| Kütle | - |
| Kullanılır | Dizüstü bilgisayar |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | eDP (2 şerit), HBR1 (2.7G/şerit), 33 pin Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |