şirket vakaları Hakkında LTN133AT09-K11 Samsung LCD ekran Fonksiyonlara ve parametrelere giriş
Etkinlikler
Bizimle İletişim
chance
Şimdi iletişime geçin
LTN133AT09-K11 Samsung LCD ekran Fonksiyonlara ve parametrelere giriş
Marka Samsung
Model Numarası LTN133AT09-K11
Diyagonal Boyut 13.3"
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1280(RGB)×800, WXGA 113PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 286.08(G)×178.8(Y) mm
Çerçeve Açıklığı -
Dış Boyutlar 307.44(G)×203.2(Y)×3.75(D) mm
Parlaklık 330 cd/m² (Tip.)
Görüş Açısı 60/60/70/70 (Tip.)(CR≥10)
En İyi Görüş 6 saat yönü
Ekran Renkleri 262K 98%sRGB
Frekans 60Hz
Şekil Stili Düz (PCBA Düz, T3.4~4.0mm)
Yüzey Parlak (Pus %0), Sert kaplama (3H)
Kontrast Oranı 600:1 (Tip.) (TM)
Ekran Modu TN, Normal Beyaz, Transmisif
Tepki Süresi 16 (Tip.)(Tr+Td)
Lamba Tipi 9S6P WLED, Sürücüsüz
Dokunmatik Ekran Yok
Uygulama Dizüstü Bilgisayar
Sinyal Arayüzü LVDS (1 kanal, 6-bit), 30 pin Konektör
Giriş Voltajı 3.3V (Tip.)
Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ;Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C