2026-03-18
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN133AT31-201 |
| Çapraz Boyut | 13.3 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 118PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 293.42 ((W) × 164.97 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge ((mm) | 314.1 × 188.7 × 3.6 (H × V × D) |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (2H) |
| Parlaklık | 200 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 500: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 40/40/10/30 (Min.) ((CR≥10) |
| Yanıt | 16 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| İyi görünüm | Saat 6'da. |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 262K 45%NTSC |
| Arka ışık | 8S4PWLED, 15K saat, LED Sürücü ile |
| Çizelge şekli | Yassı (PCBA Yassı, T3.4~4.0mm) |
| Kullanılır | Dizüstü bilgisayar |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | eDP (1 şerit), 30 pin Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |