2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN133HL05-401 |
| Diyagonal Boyut | 13.3" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 293.472(G)×165.078(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 306.3(G)×195.2(Y)×3(D) mm |
| Parlaklık | 220 cd/m² (Tip.) |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Ekran Renkleri | 262K 47%NTSC |
| Frekans | 60Hz |
| Şekil Stili | İnce (PCBA Düz, T≤3.2mm) |
| Yüzey | Parlama Önleyici |
| Kontrast Oranı | 600:1 (Tip.) (TM) |
| Ekran Modu | PLS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 30 (Tip.)(Tr+Td) |
| Lamba Tipi | 9S4P WLED , 15K saat , LED Sürücülü |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Uygulama | Dizüstü Bilgisayar |
| Sinyal Arayüzü | eDP (2 Lane) , HBR1 (2.7G/lane) , 30 pin Konektör |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ;Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |