2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LTN133HL06-201 |
| Diyagonal Boyut | 13.3" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 293.472(G)×165.078(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar(mm) | 317.2(G)×177.7(Y) |
| Parlaklık | - |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| İyi Görüş | Simetri |
| Renk Derinliği | 262K |
| Kasa Şekli | İnce (PCBA Düz, T≤3.2mm) |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| İşlem | - |
| Kontrast Oranı | 800 : 1 (Tip.) (TM) |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 30 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| Arka Aydınlatma | WLED , 15K saat , LED Sürücülü |
| Kullanım Alanı | Dizüstü Bilgisayar |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | eDP (2 Lane) Konektör |
| Voltaj Beslemesi | 3.3V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |