2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LTN133HL07-702 |
| Diyagonal Boyut | 13.3" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 293.472(G)×165.078(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Parlaklık | - |
| Kontrast Oranı | 800:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | 30 (Tip.)(Tr+Td) |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Desteklenen Renk | 262K |
| Işık Kaynağı | WLED, 15K saat, LED Sürücülü |
| Form Stili | İnce (PCBA Düz, T≤3.2mm) |
| İçin Tasarlandı | Dizüstü Bilgisayar |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| Arayüz Tipi | eDP (2 Lane) Konektörü |
| Güç Kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |