2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN133HL08-801 |
| Çapraz Boyut | 13.3 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 166PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 293.472 ((W) × 165.078 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | - |
| Kontrast oranı | 800: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 30 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Renk Derinliği | 262K. |
| Arka ışık | WLED, 15K saat, LED Sürücü ile |
| Çizelge şekli | İnce (PCBA Flat, T≤3.2mm) |
| Kullanılır | Dizüstü bilgisayar |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | eDP (2 şeritli) Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |