2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN133HL09-M01 |
| Çapraz Boyut | 13.3 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 166PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 293.472 ((W) × 165.078 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | - |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 30 (Tip) ((Tr+Td) |
| Renkleri Göster | 262K. |
| Lamba tipi | WLED, 15K saat, LED Sürücü ile |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Şekil tarzı | İnce (PCBA Flat, T≤3.2mm) |
| Uygulama | Dizüstü bilgisayar |
| Sinyal Arayüzü | eDP (2 şeritli) bağlantısı |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |