2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN133YL02-C01 |
| Diyagonal Boyut | 13.3" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 3200(RG/BW)×1800 276PPI |
| Piksel Formatı | RGBW Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 293.44(G)×165.06(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 310.6(G)×204.24(Y)×1.78(D) mm |
| İşlem | Parlak (Sis %0), Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | 16 (Tip.)(Tr+Td) |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Desteklenen Renk | 16.7M %83 NTSC |
| Işık Kaynağı | WLED [8 hat], Sürücüsüz |
| Form Stili | - |
| Şunun İçin Tasarlandı | Dizüstü Bilgisayar |
| Kare Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| Arayüz Tipi | eDP (4 Hat), eDP1.3, 50 pin Konektör |
| Güç Kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |