2026-04-13
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LTN133YL03-W01 |
| Diyagonal Boyut | 13.3" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 3200(RG/BW)×1800, Quad-HD+ 226PPI |
| Piksel Formatı | RG/BW LCD PenTile |
| Aktif Alan | 293.44(G)×165.06(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Parlaklık | - |
| Kontrast Oranı | 400:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | PLS, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Tepki Süresi | 16 (Tip.)(Tr+Td) |
| Ekran Renkleri | 16.7M |
| Lamba Tipi | WLED |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Şekil Stili | - |
| Uygulama | Dizüstü Bilgisayar |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Saklama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |