2026-04-06
| Üretici | Samsung |
| Model Adı | LTN133YL06-H01 |
| Ekran Boyutu | 13.3 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 3200(RG/BW)×1800, Quad- |
| Piksel düzeni | RG/BW LCD PenTile |
| Aktif Alan | 293.44(G)×165.06(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar (mm) | 306.15(G)×194.31(Y) ×2.8(D) mm |
| İşlem | Parlak (Pus %0), Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 4000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 16 (Tip.)(Tr+Td) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Desteklenen Renk | 16.7M %72 NTSC |
| Lamba Tipi | 9S6P WLED, 15K saat, LED Sürücülü |
| Ağırlık | - |
| Kullanım Alanı | Dizüstü Bilgisayar |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | eDP (4 Lane) , eDP1.3 , 40 pin Konnektör |
| Voltaj Beslemesi | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |