2026-04-14
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN140AT07-F01 |
| Çapraz Boyut | 14.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 112PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 309.399 ((W) × 173.952 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | - |
| Kontrast oranı | 5001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 40/40/15/30 (Min.) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| En iyi görüntü | Saat 6'da. |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip.) ((Tr+Td) |
| Renkleri Göster | 262K 45%NTSC |
| Lamba tipi | WLED |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Şekil tarzı | - |
| Uygulama | Dizüstü bilgisayar |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 ch, 6 bit) |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |