2026-03-13
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LTN140KT13-301 |
| Diyagonal Boyut | 14.0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1600(RGB)×900, HD+ 131PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 309.6(G)×174.15(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 320.4(G)×205.1(Y)×3.6(D) mm |
| İşlem | Parlama Önleyici (Sis %25), Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 400:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Yönü | 6 saat |
| Tepki Süresi | 16 (Tip.)(Tr+Td) |
| Görüş Açısı | 45/45/15/35 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | TN, Normal Beyaz, Transmisif |
| Desteklenen Renk | 262K 48%NTSC |
| Işık Kaynağı | WLED [10S4P], 15K saat, LED Sürücülü |
| Form Stili | Düz (PCBA Düz, T3.4~4.0mm) |
| İçin Tasarlandı | Dizüstü Bilgisayar |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| Arayüz Tipi | eDP (1 Lane) , HBR1 (2.7G/lane) , 30 pin Konektör |
| Güç Kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |