2026-03-13
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LTN140KT14-401 |
| Diyagonal Boyut | 14.0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1600(RGB)×900, HD+ 131PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 309.6(G)×174.15(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar(mm) | 320.4(G)×205.1(Y)×3(D) |
| Parlaklık | 250 (Tip.)(cd/m²) |
| Görüş Açısı | 45/45/20/40 (Tip.)(CR≥10) |
| İyi Görüş | 6 saat yönü |
| Renk Derinliği | 262K 48% NTSC |
| Dış Şekil | İnce (PCBA Düz, T≤3.2mm) |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| İşlem | Parlama Önleyici (Bulanıklık %25), Sert Kaplama (3H) |
| Kontrast Oranı | 400 : 1 (Tip.) (TM) |
| Çalışma Modu | TN, Normal Beyaz, Transmisif |
| Tepki Süresi | 16 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| Arka Aydınlatma | WLED, 15K saat, LED Sürücülü |
| Kullanım Alanı | Dizüstü Bilgisayar |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | eDP (1 Lane), HBR1 (2.7G/lane), 30 pin Konnektör |
| Voltaj Beslemesi | 3.3V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |