2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LTN141XA-L02 |
| Diyagonal Boyut | 14.1" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1024(RGB)×768, XGA 91PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 285.696(G)×214.272(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Parlaklık | - |
| Görüş Açısı | 45/45/15/30 (Tip.)(CR≥10) |
| İyi Görüş | 6 saat yönü |
| Renk Derinliği | 262K |
| Dış Hat Şekli | - |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Kontrast Oranı | 230 : 1 (Tip.) (TM) |
| Çalışma Modu | TN, Normal Beyaz, Transmisif |
| Tepki Süresi | 10/30 (Tip.)(Tr/Td) ms |
| Arka Aydınlatma | 1 adet CCFL , 10K saat , Sürücüsüz |
| Kullanım Alanı | Dizüstü Bilgisayar |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |