2025-11-03
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LTN154U2-L05 |
| Diyagonal Boyut | 15.4" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1200, WUXGA 147PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 331.2(G)×207(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 335.0(G)×210.7(Y) mm |
| Dış Hat Boyutları | 344(G)×222(Y) mm |
| Yüzey İşlemi | Parlamaz (Bulanıklık 40%), Sert kaplama (2H) |
| Parlaklık | 180 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 500:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Yönü | Saat 6 yönü |
| Tepki Süresi | 605 (Tip.)(Tr+Td) |
| Görüş Açısı | 65/65/50/50 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | TN, Normal Beyaz, Geçirgen |
| Desteklenen Renk | 262K 46%NTSC |
| Işık Kaynağı | CCFL [1 adet], 10K saat, Sürücüsüz |
| Form Stili | Kama (PCBA Bükülmüş, T≥5.2mm) |
| Şunun İçin Tasarlandı | Dizüstü Bilgisayar |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 kanal, 6-bit), 30 pin Konnektör |
| Güç Kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |