2026-03-26
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN156AT26-F01 |
| Diyagonal Boyut | 15.6" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 344.232(G)×193.536(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Görüş Açısı | - |
| Tepki Süresi | - |
| İyi Görüş Açısı | - |
| Çalışma Modu | TN, Normal Beyaz, Transmisif |
| Renk Derinliği | 262K |
| Arka Aydınlatma | WLED |
| Dış Hat Şekli | - |
| Kullanım Alanı | Dizüstü Bilgisayar |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |