2026-03-18
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | LTN156AT40-D01 |
| Diyagonal Boyut | 15.6" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 344.232(G)×193.536(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar(mm) | 359.5(G)×223.8(Y)×3.2(D) |
| Parlaklık | 220 (Tip.)(cd/m²) |
| Görüş Açısı | 45/45/15/35 (Tip.)(CR≥10) |
| İyi Görüş | 6 saat yönü |
| Renk Derinliği | 262K 45% NTSC |
| Dış Şekil | İnce (PCBA Düz, T≤3.2mm) |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| İşlem | Sert kaplama (3H) |
| Kontrast Oranı | 700 : 1 (Tip.) (TM) |
| Çalışma Modu | TN, Normal Beyaz, Transmisif |
| Tepki Süresi | 16 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| Arka Aydınlatma | WLED , 15K saat , LED Sürücülü |
| Kullanım Alanı | Dizüstü Bilgisayar |
| Dokunmatik Ekran | Sensiz, USB |
| Sinyal Tipi | eDP (1 Lane), eDP1.2, 40 pin Konnektör |
| Voltaj Beslemesi | 3.3V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |