2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN156FL03-B01 |
| Diyagonal Boyut | 15.6" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 3840(RG/BW)×2160, UHD 231PPI |
| Piksel Formatı | RG/BW LCD PenTile |
| Aktif Alan | 344.448(G)×193.752(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Parlaklık | - |
| Görüş Açısı | 80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10) |
| En İyi Görünüm | Simetri |
| Ekran Renkleri | 16.7M |
| Frekans | 60Hz |
| Şekil Stili | İnce (PCBA Düz, T≤3.2mm) |
| Kontrast Oranı | 500:1 (Tip.) (TM) |
| Ekran Modu | PLS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 25 (Tip.)(Tr+Td) |
| Lamba Tipi | WLED , 15K saat , LED Sürücülü |
| Dokunmatik Ekran | - |
| Uygulama | Dizüstü Bilgisayar |
| Sinyal Arayüzü | eDP (4 Lane), 40 pin Konektör |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ;Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |