2026-03-26
| Üretici | Samsung |
| Model Adı | LTN156FL03-D01 |
| Ekran Boyutu | 15.6 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, Montaj |
| Çözünürlük | 3840(RG/BW)×2160, UHD 231PPI |
| Piksel düzeni | RG/BW LCD PenTile |
| Aktif Alan | 344.448(G)×193.752(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar (mm) | 375.36(G)×233.85(Y)×4.85(D) |
| İşlem | Parlama önleyici, Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 270 (Tip.)(cd/m²) |
| Kontrast Oranı | 500 : 1 (Tip.) (TM) |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 25 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Çalışma Modu | - |
| Desteklenen Renk | 16.7M 72% NTSC |
| Arka Aydınlatma | 4S10P WLED , 15K saat , LED Sürücülü |
| Ağırlık | - |
| Kullanım Amacı | Dizüstü Bilgisayar |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | eDP (4 Lane) , eDP1.3 , 40 pin Konnektör |
| Voltaj Beslemesi | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |