2026-04-14
| Üreticisi | Samsung |
| Model Adı | LTN156HL01-702 |
| Ekran Boyutu | 15.6 inç. |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI |
| Piksel düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge (mm) | - |
| Tedavi | - |
| Parlaklık | - |
| Kontrast oranı | 600: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 30 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| Yön göster | Simetri |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Destek Rengi | 262K 72% NTSC |
| Arka ışık | WLED |
| Kütle | - |
| Kullanılır | Dizüstü bilgisayar |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | eDP (2 şerit) |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |