2026-04-09
| Üretici | Samsung |
| Model Adı | LTN156HL02-301 |
| Ekran Boyutu | 15.6 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 141PPI |
| Piksel Düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 344.16(G)×193.59(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Anahat (mm) | - |
| İşlem | - |
| Parlaklık | - |
| Kontrast Oranı | 700:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 30 (Tip.)(Tr+Td) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Desteklenen Renk | 262K |
| Işık Kaynağı | WLED |
| Ağırlık | - |
| Kullanım Alanı | Dizüstü Bilgisayar |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | eDP (2 Lane) |
| Voltaj Beslemesi | - |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |