2026-03-31
| Üretici | Samsung |
| Model Adı | LTN156HL07-002 |
| Ekran Boyutu | 15.6 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 141PPI |
| Piksel düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 344.16(G)×193.59(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar (mm) | 359.5(Y)×223.8(D) ×3.2(K) mm |
| İşlem | - |
| Parlaklık | 250 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 600:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 30 (Tip.)(Tr+Td) |
| Görüş Yönü | - |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Desteklenen Renk | 262K |
| Işık Kaynağı | WLED [10S5P], 15K saat, LED Sürücülü |
| Ağırlık | - |
| Kullanım Alanı | Dijital Tabela |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | eDP (2 Lane) Konektör |
| Voltaj Beslemesi | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |