2026-04-16
| Üretici | Samsung |
| Model Adı | LTN156HL07-B02 |
| Ekran Boyutu | 15.6 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 141PPI |
| Piksel düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 344.16(G)×193.59(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar (mm) | - |
| İşlem | - |
| Parlaklık | - |
| Kontrast Oranı | 600:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 30(Tip.)(G'den G'ye) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Desteklenen Renk | 262K %50 NTSC |
| Lamba Tipi | WLED |
| Ağırlık | - |
| Kullanım Alanı | Dizüstü Bilgisayar |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | - |
| Voltaj Kaynağı | - |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |