2026-03-13
| Üreticisi | Samsung |
| Model Adı | LTN173HL01-401 |
| Ekran Boyutu | 17.3 inç. |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 127PPI |
| Piksel düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 381.888 ((W) × 214.812 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge (mm) | 398.1 ((H) × 250.5 ((V) × 4 ((D) mm |
| Tedavi | Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 7001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 25 (Tip.) ((Tr+Td) |
| Yön göster | - |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Destek Rengi | 262K 98% sRGB |
| Işık Kaynağı | WLED [8S8P], 20K saat, LED Sürücü ile |
| Kütle | - |
| Kullanılır | Dizüstü bilgisayar |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | eDP (2 şerit), HBR1 (2.7G/şerit), 30 pin Bağlantısı |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |