2026-03-13
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN173KT03-301 |
| Çapraz Boyut | 17.3 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1600 ((RGB) × 900, HD + 106PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 382.08 ((W) × 214.92 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 385.3 ((W) × 218.1 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 398.1 ((W) × 232.8 ((H) × 6 ((D) mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 200 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 7001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 45/45/15/35 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| En iyi görüntü | Saat 6'da. |
| Yanıt Zamanı | 16 (Tip) ((Tr+Td) |
| Renkleri Göster | 262K % 60 NTSC |
| Lamba tipi | 11S4PWLED, 15K saat, LED Sürücü ile |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Şekil tarzı | Kelin (PCBA Bent, T≥5.2mm) |
| Uygulama | Dizüstü bilgisayar |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 6 bit), 40 pin |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |