2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTP370GV-E01 |
| Çapraz Boyut | 3.7" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 480 ((RGB) × 640, VGA 217PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 56.16 ((W) × 74.88 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 65.5 ((W) × 91 ((H) × 3.7 ((D) mm |
| Yüzey | - |
| Parlaklık | 110 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 2001 (Tip) (TM) 6:1 (Tip) (RF) |
| Görme açısı | 40/45/45/35 (Tip.) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Transflektif |
| En iyi görüntü | 10Saat 30 gibi. |
| Yanıt Zamanı | 15/20 (Tip) (Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 65K/262K 40%NTSC |
| Lamba tipi | Sürücü olmadan 7S1PWLED |
| Sıklık | - |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 50/55g (Tip/En fazla.) |
| Uygulama | El cihazı ve PDA |
| Sinyal Arayüzü | Paralel RGB (1 ch, 6-bit), 61 pin FPC |
| Giriş Voltajı | 3.3/10/20/-8.0V (Tip.) ((DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C |