2026-03-18
| Marka | S- LCD |
| Model P/N | LTY460HF03 |
| Çapraz Boyut | 46 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 47PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 1018.08 ((W) × 572.67 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 1024.9 ((W) × 578.6 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 1083 ((W) × 627 ((H) × 59.1 ((D) mm |
| Parlaklık | 450 cd/m2 (Tip.) |
| Yön göster | Simetri |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Destek Rengi | 16.7M % 100 sRGB |
| Ağırlık | 14.5kg (En fazla.) |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Tedavi | Antiglare (Haze 7%), sert kaplama (3H) |
| Kontrast oranı | 50001 (Tip) (TM) |
| Yanıt Zamanı | 8/6 (Tip) (Tr/Td), 8 (Tip) (G'den G'ye) |
| Çalışma Modu | S-PVA, normalde siyah, bulaşkan |
| Işık Kaynağı | HCFL 10 adet, 30 bin saat, Denge tablosuyla |
| Tasarlanmıştır | Televizyonlar |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 saat, 10 bit) 55 pin Bağlantısı |
| Güç kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |