2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTY460HN05 |
| Diyagonal Boyut | 46" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 47PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1018.08(G)×572.67(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 1024.9(G)×579.3(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 1048.9(G)×603.3(Y)×26.2(D) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici (Pus %0.8), Sert Kaplama (2H) |
| Parlaklık | 430 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 4000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | SPVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüş | Simetri |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(G'den G'ye) |
| Ekran Renkleri | 1.07B %70 NTSC |
| Lamba Tipi | WLED, 30K saat, Sürücüsüz |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Panel Ağırlığı | 10.8Kg (Maks.) |
| Uygulama | TV Setleri |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 kanal, 10-bit), 51 pin Konnektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ;Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |