2026-05-18
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | M190EG01 V0 |
| Panel Boyutu | 19.0 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) × 1024 [SXGA] 86PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 376.32 × 301.056 mm (H×V) |
| Bezel Açılışı | 380.32 × 305.06 mm (H×V) |
| Çizelge Boyutu | 396 × 324 × 17,5 mm (H×V×D) |
| Yüzey | Mat, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 1300: 1 (Tip) [İletişim] |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) (CR≥10) |
| Ekran Kipi | P-MVA, normalde siyah, bulaşıcı. |
| Yanıt Zamanı | 15/5 (Tip) (Tr/Td); 8 (Tip) (G'den G'ye) ms |
| Renkleri Göster | 16.7M, % 72 NTSC. |
| Lamba tipi | 4 adet CCFL, 50 bin saat, sürücü yok. |
| Sıklık | 60Hz |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 8-bit), terminal, 30 pin |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma: 0 ~ 50 °C; Depolama: -20 ~ 60 °C |