2026-04-29
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | M215HTN01.1 |
| Panel Boyutu | 21.5" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD, 102PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntü Alanı | 476.64(G)×268.11(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 479.84(G)×271.31(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 495.6(G)×292.2(Y) ×10.8(D) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici, Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 85/85/80/80 (Tip.)(CR≥10) |
| Görüntü Modu | AMVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 3.8/1.2 (Tip.)(Tr/Td) |
| Görüntü Renkleri | 16.7M 72% NTSC |
| Lamba Tipi | 12S4P WLED , 30K saat , Sürücüsüz |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Kullanım Amacı | Masaüstü Monitör |
| Panel Ağırlığı | 1.75Kg (Tip.) |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 kanal, 8-bit) , 30 pin Konnektör |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Ortam Koşulları | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |