2026-05-11
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | M270HAN01.1 |
| Panel Boyutu | 27.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 81PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 607.1 ((W) × 354.1 ((H) × 13.2 ((D) mm |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) |
| Ekran Kipi | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 14 (Tip) (G'den G'ye) |
| Renkleri Göster | 16.7M 72% NTSC |
| Lamba tipi | 17S4P WLED, 30K saat, Sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 3.12Kg (Tip.) |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |