2026-04-29
| Üretici | AUO |
| Model Adı | P215HVN01.0 |
| Ekran Boyutu | 21.5 inç |
| Ekran Tipi | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Piksel Sayısı | 1920(RGB)×1080 [FHD] 102PPI |
| Düzen | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan(mm) | 476.64(Y)×268.11(D) mm |
| Dış Boyutlar(mm) | 495.6(Y)×292.2(D) ×11(G) mm |
| Çerçeve Alanı(mm) | 479.8(Y)×271.31(D) mm |
| İşlem | Parlama Önleyici, Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 3000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 13/5 (Tip.)(Tr/Td) ms |
| İyi Görüş | Simetri |
| Çalışma Modu | VA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Renk Derinliği | 16.7M 72% NTSC |
| Arka Aydınlatma | WLED [15S4P] , 30K saat , Sürücüsüz |
| Ağırlık | 1.67Kg (Tip.) |
| Kullanım Alanı | Dijital Tabela |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | LVDS (2 kanal, 8/10-bit) , 30 pinli Konnektör |
| Voltaj Beslemesi | 5.0V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Çalışma Sıcaklığı: -10 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |