2026-05-22
| Marka | AUO |
| Model P/N | P215HVN02.1 |
| Çapraz Boyut | 21.5" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 478.656 ((W) × 260.28 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 481.9 ((W) × 263.5 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 501.88 ((H) × 284.78 ((V) × 12 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 30001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 20 (Tip) (G'den G'ye) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | VA, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Destek Rengi | 16.7M 72%NTSC |
| Işık Kaynağı | WLED [15S4P], 30K saat, sürücü yok |
| Ağırlık | 1.70Kg (Typ.) |
| Tasarlanmıştır | Dijital İşaret |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin |
| Güç kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |