2026-05-11
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | P236RVN01.0 |
| Panel Boyutu | 23.6" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 848 ((RGB) × 848, 35PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 600.384 ((W) ×600.384 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 604.384 ((W) × 604.384 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 663.781 ((W) × 663.781 ((H) × 27.43 ((D) mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 28%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 700 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 40001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | AMVA3, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip) (G'den G'ye) |
| Renkleri Göster | 16.7M 72% NTSC |
| Lamba tipi | WLED, 50K saat, LED Sürücü ile |
| Sıklık | 60Hz |
| Kullanılır | Dijital İşaret Yuvarlak Ekranı |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | TBD |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 8-bit), 51 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |