2026-04-29
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | P238HVN01.0 |
| Panel Boyutu | 23.8" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 92PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 543 ((W) × 317.4 ((H) × 11.7 ((D) mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 40%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 30001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | VA, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Yanıt Zamanı | 10/6 (Tip) (Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 16.7M 72% Adobe RGB |
| Lamba tipi | 16S4P WLED, 30K saat, Sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Tasarlanmıştır | Dijital İşaret |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 2.28Kg (Typ.) |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |