2026-04-29
| Üretici | AUO |
| Model Adı | P270HVN01.0 |
| Ekran Boyutu | 27.0 inç |
| Ekran Tipi | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Piksel Sayısı | 1920(RGB)×1080, FHD, 81PPI |
| Düzen | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan(mm) | 597.6(G)×336.15(Y) mm |
| Anahat(mm) | 613.6(G)×356.85(Y) ×10.5(D) mm |
| Çerçeve Alanı(mm) | 601.6(G)×340.15(Y) mm |
| İşlem | Parlama Önleyici, Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 3000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 7/5 (Tip.)(Tr/Td) ms |
| Çalışma Modu | AMVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Renk Derinliği | 16.7M 72% NTSC |
| Arka Aydınlatma | 15S4P WLED , 30K saat , Sürücüsüz |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Sinyal Tipi | LVDS (2 kanal, 8/10-bit) , 30 pin Konektör |
| Voltaj Beslemesi | 5.0V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |