2026-05-14
| Marka | AUO |
| Model P/N | P320HVN07.2 |
| Çapraz Boyut | 32.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 69PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 698.4 ((W) × 392.85 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 701.4 ((W) × 395.85 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 721.2 ((W) × 415.65 ((H) × 58.5 ((D) mm |
| Tedavi | Antiglare (Haze 28%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 2500 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 4000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 8 (Tip) (G'den G'ye) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | AMVA3, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Renk Derinliği | 16.7M 72%sRGB |
| Arka ışık | WLED, 50K saat, LED Sürücü ile |
| Kütle | TBD |
| Kullanılır | Dijital İşaret, Dışarıda Yüksek Parlaklık |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (2 ch, 8-bit), 51 pin |
| Voltaj kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |